ИСТОЧНА ИЛИЏА- Одржана Ђурђевданска улична трка 2018

103

Поводом обиљежавања Дана општине Источна Илиџа и Крсне славе Ђурђевдана одржана је XIV по реду „Ђурђевданска улична трка Источна Илиџа 2018“. Замјеник начелника Општине Зоран Аврам поздравио је такмичаре, све присутне и отворио исту. Трке су организоване у шест узрасних категорија за ученике и ученице, а за првих пет у свакој трци обезбјеђене су дипломе и медаље.

Резултати-Основне школе

II и III разреди-ученице

  1. Исидора Ивановић (ОШ Јован Дучић Касиндо)
  2. Наташа Бањак (ОШ Јован Дучић Касиндо)
  3. Андреа Мекић (ОШ Јован Дучић Касиндо)
  4. Сњежана Рашевић (ОШ Јован Дучић Касиндо)
  5. Ана Симанић (ОШ Алекса Шантић Војковићи)

II и III разреди-ученици

  1. Алекса Шеховац (ОШ Алекса Шантић Војковићи)
  2. Видослав Бошковић (ОШ Алекса Шантић Војковићи)
  3. Никола Голуб (ОШ Јован Дучић Касиндо)
  4. Михајло Батинић (ОШ Алекса Шантић Војковићи)
  5. Вељко Кургић (ОШ Јован Дучић Касиндо)

IV  и V разреди-ученице

  1. Уна Јамина (ОШ Петар Петровић Његош)
  2. Ана Кењић (ОШ Алекса Шантић Војковићи)
  3. Сара Јањић(ОШ Јован Дучић Касиндо)
  4. Лана Томановић (ОШ Јован Дучић Касиндо)
  5. Дуња Ковач (ОШ Алекса Шантић Војковићи)

IV  и V разреди-ученици

  1. Стефан Кујача (ОШ Јован Дучић Касиндо)
  2. Ђорђије Лека (ОШ Свети Сава Источно Ново Сарајево)
  3. Никола Лале (ОШ Петар Петровић Његош)
  4. Ђорђе Кујача (ОШ Јован Дучић Касиндо)
  5. Немања Дракул (ОШ Алекса Шантић Војковићи)

VI  и VII разреди-ученице

  1. Анастасија Милошевић (ОШ Свети Сава Источно Ново Сарајево)
  2. Марија Нинковић (ОШ Свети Сава Источно Ново Сарајево)
  3. Сара Самарџић (ОШ Петер Петровић Његош)
  4. Ања Трапара (ОШ Свети Сава Источно Ново Сарајево)
  5. Андреа Шеховац (ОШ Алекса Шантић Војковићи)

VI  и VII разреди-ученици

  1. Ђорђе Голијанин (ОШ Петер Петровић Његош)
  2. Мирко Дошло (ОШ Алекса Шантић Војковићи)
  3. Јован Шеховац (ОШ Алекса Шантић Војковићи)
  4. Лазар Стјепић (ОШ Петер Петровић Његош)
  5. Ђорђе Фалаџић (ОШ Петер Петровић Његош)

VIII и IX разреди-ученице

  1. Александра Стјепић (ОШ Петер Петровић Његош)
  2. Милица Ђорем (ОШ Петер Петровић Његош)
  3. Ања Мацан (ОШ Петер Петровић Његош)
  4. Анасатасија Вулетић (ОШ Јован Дучић Касиндо)
  5. Кристина Љубоје (ОШ Алекса Шантић Војковићи)

VIII и IX разреди-ученици

  1. Ђорђе Топаловић (ОШ Петер Петровић Његош)
  2. Петар Дабић (ОШ Петер Петровић Његош)
  3. Лука Зељаја (ОШ Свети Сава Источно Ново Сарајево)
  4. Михајло Куљанин (ОШ Петер Петровић Његош)
  5. Лука Дошло (ОШ Алекса Шантић Војковићи)

 

Резултати-Средње школе

I и II разреди-ученице

  1. Ана Оро (ЈУ Средњошколски центар „Источна Илиџа“)
  2. Маја Икић (ЈУ Средњошколски центар „Источна Илиџа“)
  3. Ивана Самарџија (ЈУ Средњошколски центар „Источна Илиџа“)
  4. Милица Лубура (ЈУ Средњошколски центар „Источна Илиџа“)
  5. Нађа Терзић (ЈУ СШ „28. јуни“ Источно Ново Сарајево)

I и II разреди-ученици

  1. Бојан Поповић (ЈУ Средњошколски центар „Источна Илиџа“)
  2. Лука Кукрић (ЈУ Средњошколски центар „Источна Илиџа“)
  3. Драган Стојановић (ЈУ СШ „28. јуни“ Источно Ново Сарајево)
  4. Урош Ковачевић (ЈУ СШ „28. јуни“ Источно Ново Сарајево)
  5. Душан Нешковић (ЈУ Средњошколски центар „Источна Илиџа“)

III и IV разреди-ученице

  1. Лучић Татјана (ЈУ Средњошколски центар „Источна Илиџа“)
  2. Николина Нишић (ЈУ Средњошколски центар „Источна Илиџа“)
  3. Катарина Гуја (ЈУ Средњошколски центар „Источна Илиџа“)
  4. Надежда Црквењаш (ЈУ Средњошколски центар „Источна Илиџа“)
  5. Ирена Лубура (ЈУ Средњошколски центар „Источна Илиџа“)

III и IV разреди-ученици

  1. Лав Стевановић  (ЈУ Средњошколски центар „Источна Илиџа“)
  2. Марко Мојсиловић (ЈУ Средњошколски центар „Источна Илиџа“)
  3. Давид Шеховац (ЈУ Средњошколски центар „Источна Илиџа“)
  4. Миљан Ђајић (ЈУ СШ „28. јуни“ Источно Ново Сарајево)
  5. Жељко Томаш (ЈУ СШ „28. јуни“ Источно Ново Сарајево)

 

 

/istocnailidza.net/