ИСТОЧНО НОВО САРАЈЕВО- Ранг листа студената којима је одобрена стипендија за школску 2022/23. годину

233

РАНГ ЛИСТА СТУДЕНАТА КОЈИМА ЈЕ ОДОБРЕНА СТИПЕНДИЈА ЗА ШКОЛСКУ 2022/23 ГОДИНУ:

Р.бИме и презимеФакултет
1.       Татјана ВојиновићПриродно математички факултет
2.       Јована ЈевтићФилозофски факултет
3.       Tамара СтанићМедицински факултет
4.       Сара СтанићМедицински факултет
5.       Марија МотикаМедицински факултет
6.       Сара ОкиљевићПравни факултет
7.       Mаја ПандуревићПриродно математички факултет
8.       Дајана БожићФилозофски факултет
9.       Ивана БалогФилозофски факултет
10.   Филип ЈокићМедицински факултет
11.   Марија ОроФакултет техничких наука
12.   Маријана КокорушФилозофски факултет
13.   Војо МилановићПриродно математички факултет
14.   Маја БухаФилозофски факултет
15.   Лидија БендераћМедицински факултет
16.   Jована ШкрбаФакултет техничких наука
17.   Ивана ТопаловићФилозофски факултет
18.   Страхиња ЂурићФакултет безбједносних наука
19.   Жељана ПјанићФилозофски факултет
20.   Миња БјелицаФилозофски факултет
21.   Николина РашевићМедицински факултет
22.   Лана ТодоровићПриродно математички факултет
23.   Миљана ТопаловићЕкономски факултет
24.   Кристина КопривицаПриродно математички факултет
25.   Дијана КујачићЕкономски факултет
26.   Павле ШкрбаФакултет техничких наука
27.   Николина ТодоровићМедицински факултет
28.   Марија СтанковићЕкономски факултет
29.   Лана ПејићМедицински факултет
30.   Тања ВукмановићФармацеутски факултет
31.   Ивана ЦрквењашФакултет здравствених студија
32.   Aнђела НиколићМузичка академија
33.   Зорана АврамовићМашински факултет
34.   Марина МандићЕлектротехнички факултет
35.   Валентина ВујичићФакултет за криминалистику, криминологију и сигурносне студије
36.   Свјетлана АврамовићФилозофски факултет
37.   Софија ГолијанинПравни Факултет
38.   Владана ВеселиновићЕлектротехнички факултет
39.   Анђела ЧолаковићФакултет за криминалистику, криминологију и сигурносне студије
40.   Марија ПоповићАрхитектонски факултет
41.   Јован СтанковФилозофски факултет
42.   Марко ШкрбаМашински факултет
43.   Катарина МилошевићФармацеутски факултет
44.   Настасја ТешићПриродно математички факултет
45.   Романа РадоњаФакултет здравствених студија
46.   Mилош КовачевићЕлектротехнички факултет
47.   Марија ГлигоревићПољопривредни факултет
48.   Aнђела КапорПољопривредни факултет
49.   Милица КовачевићАкадемија струковних студија
50.   Андреја БјелошЕлектротехнички факултет
51.   Андреја БожовићЕлектротехнички факултет
52.   Анђела БјелошФилозофски факултет
53.   Дејан ПандуревићЕкономски факултет
54.   Ана ИгњићМедицински факултет
55.   Магдалена НиколићФилозофски факултет
56.   Милица РундићЕлектротехнички факултет
57.   Јована СамарџићЕлектротехнички факултет
58.   Ана ЦрњакФилозофски факултет
59.   Теодора БошњакМедицински факултет
60.   Марко КубатлијаМашински факултет
61.   Јована ШиљеговићМедицински факултет
62.   Соња ПољчићФармацеутски факултет
63.   Сара ОбућинаПриродно математички факултет
64.   Ана ОбућинаЕлектротехнички факултет
65.   Марина МилошевићПравни факултет
66.   Aња НешићЕкономски факултет
67.   Катарина ЈокићМедицински факултет
68.   Милица ГолијанинМедицински факултет
69.   Страхиња ФуртулаМедицински факултет
70.   Сара ТрапараПедагошки факултет
71.   Миљана МочевићФакултет здравствених студија
72.   Драгана МијовићФакултет здравствених студија
73.   Ана ПухалоЕлектротехнички факултет
74.   Лазар АвлијашФилозофски факултет
75.   Маша РадоњаФилозофски факултет
76.   Миломир ЗиројевићПравни факултет
77.   Сања ТрифковићФармацеутски факултет
78.   Уна МојсиловићЕлектротехнички факултет
79.   Наталија МутићФилозофски факултет
80.   Ана МиливојевићЕкономски факултет
81.   Марија ТомићЕкономски факултет
82.   Марко СтанишићЕлектротехнички факултет
83.   Ивана СамарџијаЕкономски факултет
84.   Жана РадовановићФакултет физичке културе
85.   Тамара ЖдралеЕкономски факултет
86.   Марко МилићФакултет техничких наука
87.   Марко НишићФакултет информацијских технологија
88.   Николина СрндовићФилозофски факултет
89.   Ђорђе КовачевићФилозофски факултет
90.   Никола РадоњаФилозофски факултет
91.   Дајана БајовићЕкономски факултет
92.   Сара ФуртулаФилозофски факултет
93.   Дајана БатинићФилозофски факултет
94.   Алексеј МутићЕлектротехнички факултет
95.   Слободанка ВујановићФилозофски факултет
96.   Марија МргудМедицински факултет

ПРАВНА ПОУКА:

Жалба на ранг листу може се поднијети у року од 7 дана начелнику Општине путем поште или директно на писарницу Општине.