СПИСАК ПОЉОПРИВРЕДНИХ ПРОИЗВОЂАЧА КОЈИ СУ ОСТВАРИЛИ ПРАВО ЗА ДОДЈЕЛУ СЈЕМЕНСКИХ ПАКЕТА

796

Аграрни фонд града Источно Сарајево објавио је списак пољопривредних произвођача који су остварили право на додјелу сјеменских пакета за садњу на отвореном. Пољопривредни произвођачи биће накнадно обавијештени о датуму и времену подјеле сјеменских пакета.

Општина ТРНОВО:

1. Андрић Велимир

2. Бјелица Блашко

3. Бјелица Вукосава

4. Бјелица Гордана

5. Бјелица Миланка

6. Бјелица Милена

7. Бјелица Милорад

8. Бјелица Слободанка

9. Васић Сања

10. Витковић Анђа

11. Витковић Даница

12. Витковић Здравко

13. Влашки Душанка

14. Влашки Јелка

15. Влашки Мишо

16. Вујадин Љубица

17. Вујичић Јоја

18. Вучетић Рајко

19. Главаш Властимир

20. Главаш Радмила

21. Голијанин Анђа

22. Голијанин Војислав

23. Голијанин Зоран

24. Голијанин Младен

25. Голијанин Нада

26. Голијанин Шпиро

27. Дивљан Маја

28. Димић Ката

29. Димић Миро

30. Драговић Славојка

31. Звиздало Дејан

32. Ивановић Рената

33. Клепић Јадранка

34. Ковач Савка

35. Ковачевић Стоја

36. Копривица Олга

37. Крстовић Стана

38. Кунарац Драгомир

39. Лаловић Велимир

40. Лаловић Ненад

41. Мијовић Живана

42. Милић Јока

43. Милић Милош

44. Миовчић Млађен

45. Мишовић Душанка

46. Мишовић Јована

47. Мулаосмановић Бехија

48. Поповић Љепа

49. Поповић Миланка

50. Поповић Недељка

51. Пржуљ Станојка

52. Ристивојевић Раде

53. Ристић Бранка

54. Самоуковић Драгана

55. Симанић Јока

56. Станковић Александар

57. Станковић Александра

58. Тимотија Ранко

59. Цвијић Борка

60. Цинцо Даница

61. Штака Милорад

Општина ПАЛЕ:

1. Амзоски Енвера

2. Благојевић Тихомир

3. Војиновић Миланка

4. Голијанин Милада

5. Голијанин Младена

6. Голубовић Слађана

7. Грујић Недељка

8. Гуја Ђорђе

9. Дерикоња Деса

10. Елчић Рада

11. Јокић Рада

12. Маринковић Марија

13. Остојић Зора

14. Радовић Драгица

15. Радовић Драго

16. Радојковић Љепосава

17. Рајић Јованка

18. Сантрач Слободанка

19. Станишић Божана

20. Тодоровић Славица

21. Тошић Рада

22. Тробок Желимирка

23. Ћосовић Бошко

24. Цвијетић Брана

25. Чворо Ристо

26. Шиповац Петра

Општина ИСТОЧНО НОВО САРАЈЕВО:

1. Анђелковић Драган

2. Бакмаз Татјана

3. Батинић Винка

4. Батинић Нада

5. Батинић Олга

6. Бјелица Бојана

7. Бјелобрк Наташа

8. Бозало Милинко

9. Брезар Микаило

10. Бубњевић Гордана

11. Васковић Раде

12. Васковић Радојка

13. Галић Драган

14. Гачанин Александра

15. Говедарица Борко

16. Говедарица Деса

17. Голијанин Илинка

18. Голуб Илинка

19. Гргић Милан

20. Грујичић Ранка

21. Дивчић Ново

22. Драгица Батинић

23. Драшковић Славица

24. Елез Данило

25. Ждрале Даринка

26. Ивановић Станка

27. Јевтовић Рада

28. Јованчић Вања

29. Јованчић Васо

30. Јововић Тихомир

31. Јоксимовић Драго

32. Јоксимовић Невенка

33. Капор Момо

34. Катић Милорад

35. Ковачевић Владимир

36. Крешталица Момчило

37. Кубура Момчило

38. Лонцо Радојица

39. Лубура Сара

40. Мандић Илинка

41. Марић Радомир

42. Мијановић Душанка

43. Мијатовић Бранко

44. Милошевић Слађана

45. Митровић Мирјана

46. Моравац Момо

47. Мутабџија Радомир

48. Нешић Саво

49. Пандуревић Ацо

50. Пандуревић Бојан

51. Пандуревић Бранислав

52. Перић Сања

53. Поповић Ненад

54. Радан Милена

55. Радан Рада

56. Радоња Раденка

57. Ракић Саша

58. Ристовић Јована

59. Савић Стојан

60. Самарџић Ђорђо

61. Симовић Вељко

62. Сладоје Виде

63. Сладоје Јеленка

64. Тамбур Драгана

65. Татар Борка

66. Тимотија Немања

67. Топаловић Нико

68. Трнчић Далиборка

69. Урта Веса

70. Филиповић Пејка

71. Фуртула Стојка

72. Хркало Добринка

73. Чорлија Марко

74. Џебо Грозда

75. Џебо Милорад

76. Шакота Ана

77. Шкрба Бранимир

Општина СОКОЛАЦ:

1. Абазовић Велемир

2. Амовић Ристо

3. Ашоња Добринка

4. Батинић Владимир

5. Бијељанин Драго

6. Боровчанин Војислав

7. Боровчанин Драган

8. Боровчанин Драган

9. Боровчанин Милана

10. Боровчанин Момир

11. Булајић Љиљана

12. Булајић Миломир

13. Вишњић Милорад

14. Вуковић Винка

15. Вуксановић Веселин

16. Гашевић Зоран

17. Грујић Нико

18. Добриловић Нада

19. Ђерић Малина

20. Ђерић Новка

21. Ђурковић Миланка

22. Ерић Богдан

23. Ерић Драгана

24. Зекић Драгана

25. Зорановић Миломир

26. Јовановић Свјетлана

27. Копривица Криста

28. Косановић Биљана

29. Косановић Милена

30. Маловић Весна

31. Миличевић Раденко

32. Мићић Радован

33. Мићић Ратко

34. Михајловић Ковиљка

35. Мумовић Недељка

36. Нинковић Момир

37. Новосел Дуле

38. Поповић Немања

39. Рајић Неда

40. Рудовић Велиборка

41. Самарџија Радојка

42. Симовић Зорка

43. Тодоровић Јован

44. Тошић Вера

45. Тривковић Стана

46. Ћеранић Милан

47. Ћивша Радислав

Општина ИСТОЧНА ИЛИЏА:

1. Берибака Јованка

2. Богдановић Милован

3. Бошковић Ковиљка

4. Васић Радојка

5. Велетић Жељко

6. Влашки Ранка

7. Војновић Божо

8. Вуловић Зорица

9. Дивчић Славиша

10. Достић Војин

11. Драшковић Драган

12. Ђогић Ристо

13. Кењић Даринка

14. Кењић Наташа

15. Кењић Слободанка

16. Кљајић Даница

17. Крстонић Велинка

18. Лучић Лука

19. Љубичић Радомир

20. Мајдов Јагода

21. Милановић Сања

22. Милинковић Јелена

23. Моравац Драгица

24. Мочевић Ненад

25. Новаковић Здравка

26. Њего Жељка

27. Пандуревић Жељка

28. Папаз Звездан

29. Пржуљ Ковиљка

30. Радовић Милка

31. Ристивојевић марица

32. Самарџија Олга

33. Самарџић Никола

34. Симовић Милка

35. Тодоровић Данило

36. Тохољ Небојша

37. Трифковић Вида

38. Тушевљак Милан

39. Шешлија Жарко

40. Шкрба Веселин

41. Шућур Нада

Општина ИСТОЧНИ СТАРИ ГРАД:

1. Голијанин Радојка

2. Каришик Горан

3. Космајац Војкса

4. Космајац Роса

5. Лонцо Сарафина

6. Рајић Саво

7. Тадић Ковиљка

8. Тешановић Слободан

9. Ћодо Срђан