СОКОЛАЦ- Соколачки каратисти освојили шест медаља на купу у Сарајеву

231

Каратисти из соколачких клубова „Гласинац“ и „Омладинац“ освојили су шест медаља на „Перфект глори купу“ у Сарајеву, у конкуренцији 568 такмичара из три земље.

Тренер Карате клуба „Гласинац“ са Сокоца Миодраг Боровчанин изјавио је Срни да су чланови овог клуба у својим категоријама у борбама освојили пет медаља, што сматра успјехом и резултатом редовног тренирања и рада са младима који желе да се непрестано доказују.

Златна медаља за „Гласинац“ припала је Стефану Јањушу, сребрне Павлу Петрушићу и Лазару Мирковићу, а бронзане медаље освојили су Тадеј Јоловић и Емили Војиновић.

Тренер Карате клуба „Омладинац“ Огњен Шаровић изјавио је Срни да је члан овог клуба Александра Јакшић освојила бронзану медаљу у женској категорији јуниора до 66 килограма.

Пети „Сарајево перфект глори куп“ одржан је јуче, уз учешће 68 клубова из три земље.